آموزش بازاریابی و کسب در آمد در خانه بدون سرمایه 1399
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
بازدید : 232
نویسنده : ساناز محمدی

محصولات ویژه ماه محرم
ارتباط در واتساپ برای خرید این محصول

 

 
 
 

آموزش کسب در آمد از اينترنت 2020

آموزش کسب در آمد از اينترنت بدون نياز به سرمايه با داشتن يک کامپيوتر و وبلاگ يا وب سايت به راحتي از اينترنت کسب در آمد کنيد . نرم افزار بازاريابي هوم لند استور و نرم افزار تبديل مطالب سايت بيتوته به کد html سئو شده و اشتراک گذاري آسان به همراه توليد کلمات کليدي هوشمند .

 


 

نرم افزار بازاريابي و کسب در آمد از اينترنت هوم لند استور

 


 

آپديت جديد نرم افزار تبديل محصولات فروشگاهي هوم لند استور منتشر شد در آپديت جديد اسپمر هوم لند استور، فروشگاه اينترنتي ميهن استور ، فروشگاه اينترنتي سبزگستر ، فروشگاه اينترنتي دايان شاپ ، فروشگاه اينترنتي ايشاپفا و فروشگاه اينترنتي ايران امير(داروطب) اضافه شدن و به راحتي شما عزيزان مي توانيد با قرار دادن لينک محصول در نرم افزار هوم لند استور ، اطلاعات اوليه محصولات اعم از اسم محصول ، عکس و تصاوير محصول ، نحوه خريد ، جزئيات ، توضيحات محصول و ويژگي ها ، محصولات مرتبط و برچسب و کلمات کليدي هر محصولي را جداگانه به دست بياوريد.

 

#اسپمر_هوم_لند_استور در آپديت 6 خودم فروشگاه اينترنتي ايران امير يا همان داروطب(ساسان طب) www.jishop.ir را هم به خود اضافه کرد.

 

 

برنامه هوملند استور، با هماهنگي خود با دو قالب سايت داروطب، و پشتيباني از دامنه شخصي مانند سيستم ميهن استور يک سوپر نرم افزار به حساب مي آيد و طرفداران خود را دارد . #اسپمر_هوم_لند_استور که در تاريخ 24 آبان سال 1398 شروع به کار کرد . خيلي قدرتمندانه پيشرفت کرد . گروه برنامه نويسي #انجمن_ستوده با کدنويسي و ساختن اين نرم افزار هوشمند، رونق زيادي به کسب و کارهاي اينترنتي دادن و اسپمر هوم لند استور را روز به روز قدرتمند تر ساختند .

 


 

مهندس #عباس_طالبي که از بنيان گذاران اين #اسپمر_هوشمند_بازاريابي_آنلاين هست . گفته است

 

ما بر اساس الگريتم و فرمول هاي رياضي اين برنامه را ساختيه ايم . که کاربران با هر سطح دانشي بتوانند با اين برنامه به راحتي کار کنند . فقط با دادن يک لينک از محصولات، فروشگاه هاي ميهن استور،سبزگستر،دايان شاپ ، مي مارکت(ايشاپفا) و ايران امير(داروطب) اطلاعات محصول را به دست بياورند و به صورت سئو شده تبديل به کد HTML SEO در سايت يا وبلاگ خود به اشتراک بگذارند و حتي شبکه هاي اجتماعي مانند تلگرام و واتساپ .اين برنامه داراي سرويش هشتگ ساز هوشمند براي هر محصول هست .

 

يعني با دادن لينک محصول به نرم افزار هوم لند استور، شما مي توانيد بعد از بدست آوردن اطلاعات محصولات ، عنوان ،متن کوتاه ،کد خريد پيامکي و #هشتگ براي آن محصول ايجاد کنيد و در شبکه هاي اجتماعي منتشر کنيد .

 

اين ويژگي فعلآ فقط براي سيستم هاي ميهن استور ، سبزگستر و ايران امير(داروطب) محيا هست .

 

خطاهاي موجود در برنامه هوم لند استور چيست ؟

 

1 - تنها خطاي گزارش شده مربوط به سيستم فروشگاهي ميهن استور هست . که علت اصلي آن هم ، از نرم افزار نيست از سايت فروشگاهي ميهن استور هست . که لينک عکس 2 تا 4 را نمي آورد .

 

راه حل خطاي گزارش شده چيست ؟

 

1 - ما در برنامه هوم لند استور براي سيستم ميهن استور يک ويژگي جديد ايجاد کرديم ! که شما مي توانيد همراه لود کردن محصول ، تصاوير کامل آن را هم دريافت کنيد و به صورت دستي در نرم افزار لينک عکس ها را وارد نماييد .

 

نکته : اين مورد براي محصولات قديمي گزارش شده با محصولات جديد چندان مشکل نداره و برنامه خودش عکس ها را پيدا مي کند .

 

نرم افزار هوم لند استور ، يکي از بهترين برنامه هاي بازاريابي آنلاين و اينترنتي است . که بعد از توليد کد HTML SEO شده در سايت و وبلاگ مي توانيد ، محصولات را در موتورهاي جستجو در صفحه اول قرار داده و به فروش برسانيد و #پورسانت_واقعي دريافت کنيد .

 

نرم افزار هوم لند استور بازاريابي و کسب در آمد از اينترنت

 

امکانات جديد برنامه هوم لند استور

 

1 - لودينگ اتوماتيک اطلاعات محصولات به صورت کامل بدون خطا

 

2- بالا بردن کيفيت و گرافيک برنامه

 

3 - پشتيباني به صورت کامل از زبان فارسي و انگليسي

 

4 - توليد کلمات کليدي هوشمند براي محصولات

 

5 - ساختن کد متني سئو شده و کوتاه از هر محصول براي شبکه هاي اجتماعي با هشتگ

 

6 - محيط پويا و قابل ارتقاء از جمله از ويژگي هاي نرم افزار هوشمند بازاريابي هوم لند استور مي باشد .

 

آيا نمونه کار از کارکرد برنامه هوم لند استور داريد ؟ بله سيستم

 

دايان شاپ

 

http://dayansh0p.rozblog.com

 

سيستم ميهن استور

 

http://mihan3tore.rozblog.com

سيستم سبزگستر

 

http://sabzgoostar.rozblog.com

سيستم ايشاپفا

 

http://e-shopfa.rozblog.com

 

سيستم داروطب

 

http://daroteb1.rozblog.com

 

بخشي از مطالب منتشر شده است که کد آن توسط برنامه هوملند استور توليد شده است .

 


 

برنامه بيتوته هوم لند استور چيست و چه کاربردي دارد ؟

 


 

#برنامه_هوم_لند_بيتوته زير شاخه همين نرم افزار هست . که مطالب ارسالي سايت بيتوته را، به دو صورت ساده و کامل به کد اچ تي ام ال سئو شده تبديل و در اختيار وبمستران قرار مي دهد . و برچسب هاي همان مطلب را به صورت حرفه اي جمع آوري مي کند . و منتشر مي کند .

 

نمونه کار نرم افزار فيد خوان بيتوته در وبلاگ زير قابل مشاهده هست .

 

http://beytoothe.mihanblog.com

 


 

ادامه مطلب اسپمر هوم لند استور فروشگاهي و بازاريابي . آيا برنامه هوم لند استور با تمام سرويس هاي وبلاگدهي و سايت ها سازگار هست ؟ بله ، اين برنامه با اکثر سيستم هاي وبلاگدهي و سايت ها تست شده و کاملا سالم هست . قالب سايت يا وبلاگ را هم خراب نمي کند . و همچنين ، لينک هاي توليد شده در برنامه ، به صورت نوفالو هست .

 

----

 

امکانات برنامه در تصاوير پايين تصوير اول از محيط عمومي برنامه براي هدايت کاربر به صفحات فروشگاهي هست .

 


 

تصوير اول از محيط عمومي برنامه براي هدايت کاربر به صفحات فروشگاهي هست .

 


 

تصوير اول از محيط عمومي برنامه براي هدايت کاربر به صفحات فروشگاهي هست .

 


 

تصويري از محيط کاري سايت فروشگاهي ميهن استور هست

 


 

هوم لند استور

 


 

نمونه کد توليد شده بعد از تصوير بالا مربوط به تصوير بالا داراي پيش نمايش .

 


 

نمونه کد توليد شده بعد از تصوير بالا مربوط به تصوير بالا داراي پيش نمايش .

 


 

هشتگ ساز هوشمند براي فروشگاه اينترنتي ميهن استور ، سبزگستر ، دايان شاپ

 


 

هشتگ ساز هوشمند براي فروشگاه اينترنتي ميهن استور ، سبزگستر ، دايان شاپ

 


 

ويژگي هاي هشتگ ساز برنامه هوم لند استور چيست ؟

1 - ايجاد هشتگ مخصوص هر محصول 2 - امکان ويرايش هشتگ ها 3 - داراي پيش نمايش هشتگ 4 - امکان خريد پيامکي و درج کانال تلگرام و اينستاگرام 5 - کپي کامل و اتوماتيک

 

آپديت جديد مخصوص سيستم فروشگاهي سبزگستر

 


 

آپديت جديد هوم لند استور

پس از آپديت قالب جديد فروشگاه اينترنتي سبزگستر ، نرم افزار هوملند استور را آپديت کرديم و بعضي از امکانات در نسخه جديد فرق کرد اما ، سئو مطلب قوي تر و انتشار مطلب زيباتر شد . براي مثال محصول زير را به نرم افزار مي دهيم .
 
 

آپديت فروشاه اينترنتي سبزگستر

 


 

در تصوير بالا قسمت سبز رنگ را که مشاهده مي کنيد براي توليد هشتگ هست .

خروجي اين محصول ، را در لينک زير ببينيد

http://sabzgoostar.rozblog.com/post/12

 


 

آپديت فروشاه اينترنتي سبزگستر

 


 

آپديت جديد هوم لند استور

اين برنامه فوق العاده عالي با ايجاد کرد در کمتر از 1 دقيقه ، باعث مي شود شما در زمان کم محصولات را با سرعت بالا در سايت و وبلاگ به صورت کامل به اشتراک بگذاريد . و اين يعني يک امتياز عالي ، در فروش محصولات اينترنتي هست . جهت خريد نرم افزار هوم لند استور با شماره 09198517368 در تماس باشيد . منبع : #نرم_افزار_هوم_لند_استور

 

 

نرم افزار هوم لند استور

 

منتظر آپديت هاي جديد باشيد و از

نرم افزار هوم لند استور


براي کسب در آمد و بازاريابي اينترنتي استفاده کنيد

 

جهت مشاهده توضيحات کامل به اسپمرهاي انجمن ستوده مراجعه نماييد .

 
 ,آموزش کسب در آمد از اینترنت ,آموزش کسب در آمد از اینترنت 2020 ,آموزش کسب در آمد از اینترنت 1399 ,آموزش رایگان کسب در آمد ,کسب در آمد از میهن استور ,کسب در آمد از بازاریابی اینترنتی ,اشتراک گذاری رایگان مطالب بیتوته ,تولید کلمات کلیدی هوشمند ,کد HTML SEO, کسب در آمد و بازاریابی اینترنتی ,
 
کسب در آمد آسان و بازاریابی اینترنتی در سال 2020,آموزش کسب در آمد از اینترنت ,آموزش کسب در آمد از اینترنت 2020 ,آموزش کسب در آمد از اینترنت 1399 ,آموزش رایگان کسب در آمد ,کسب در آمد از میهن استور ,کسب در آمد از بازاریابی اینترنتی ,اشتراک گذاری رایگان مطالب بیتوته ,تولید کلمات کلیدی هوشمند ,کد HTML SEO, کسب در آمد و بازاریابی اینترنتی ,آموزش کسب در آمد از اينترنت واقعی , راه کسب در آمد از اینترنت , بازاریابی اینترنتی , نرم افزار کسب در آمد از اینترنت , نرم افزار کسب در آمد از بیت کوین , هوم لند استور چیست ؟ , بهترین روش کسب در آمد از اینترنت ,  روش های پولدار شدن ,  اچ تی ام ال سئو شده ,  تولید کد سئو شده فروشگاهی ,  کسب در آمد از هوم لند استور ,  کد html , فروشگاه اينترنتي ايران امير(داروطب) , نرم افزار هوم لند استور بازاريابي و کسب در آمد از اينترنت , #برنامه_هوم_لند_بيتوته , آپديت جديد هوم لند استور , آپديت جديد مخصوص سيستم فروشگاهي سبزگستر  , فروشگاه اينترنتي سبزگستر , کسب در آمد و بازاريابي اينترنتي ,  اسپمرهاي انجمن ستوده ,


تخفیف ویژه - حراج ویژه

الکترو اسموک و قليان شارژي CE4


الکترو اسموک و قليان شارژي CE4

الکترو اسموک و قليان شارژي CE4 قليان و سيگار جيبي براي ترک سيگار را با قيمت 62000 هزار تومان از ما بخريد .:: برچسب‌ها: آموزش بازاریابی و کسب در آمد در خانه بدون سرمایه 1399 , آموزش رایگان بازاریابی و کسب در آمد در خانه بدون سرمایه 1399 , آموزش بازاریابی و کسب در آمد در خانه بدون سرمایه 2020 , بازاریابی , کسب در آمد , کار در خانه , کسب در آمد در خانه , روش های کسب در آمد در خانه , آموزش کسب در آمد در خانه , کسب در آمد آسان و بازاریابی اینترنتی در سال 2020 , آموزش کسب در آمد از اینترنت , آموزش کسب در آمد از اینترنت 2020 , آموزش کسب در آمد از اینترنت 1399 , کسب در آمد آسان و بازاریابی اینترنتی در سال 2020 , آموزش کسب در آمد از اینترنت , آموزش کسب در آمد از اینترنت 2020 , آموزش کسب در آمد از اینترنت 1399 , آموزش رایگان کسب در آمد , کسب در آمد از میهن استور , کسب در آمد از بازاریابی اینترنتی , اشتراک گذاری رایگان مطالب بیتوته , تولید کلمات کلیدی هوشمند , کد HTML SEO , کسب در آمد و بازاریابی اینترنتی , آموزش کسب در آمد از اينترنت واقعی , راه کسب در آمد از اینترنت , بازاریابی اینترنتی , نرم افزار کسب در آمد از اینترنت , نرم افزار کسب در آمد از بیت کوین , هوم لند استور چیست ؟ , بهترین روش کسب در آمد از اینترنت , روش های پولدار شدن , اچ تی ام ال سئو شده , تولید کد سئو شده فروشگاهی , کسب در آمد از هوم لند استور , کد html , فروشگاه اينترنتي ايران امير(داروطب) , نرم افزار هوم لند استور بازاريابي و کسب در آمد از اينترنت , #برنامه_هوم_لند_بيتوته , آپديت جديد هوم لند استور , آپديت جديد مخصوص سيستم فروشگاهي سبزگستر , فروشگاه اينترنتي سبزگستر , کسب در آمد و بازاريابي اينترنتي , اسپمرهاي انجمن ستوده , ,مطالب مرتبط با این پست
.می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: